akademia SixSigma ENGLISH VERSION   RUSSIAN VERSION  
 
   

 

Polityka zachowania poufnosci

Właściciel serwisu polishsixsigmaacademy.pl, firma Polish Six Sigma Academy, pragnie zapewnić, że przeglądając zawartość niniejszego serwisu zachowane jest prawo do prywatności i ochrony danych osób odwiedzających.

Korzystanie z serwisu nie wymaga ujawniania dla firmy Polish Six Sigma Academy tożsamości odwiedzającego. Może jednak zaistnieć sytuacja, w której firma Polish Six Sigma Academy będzie potrzebować niektórych danych, na przykład w celach korespondencyjnych. Jeżeli Użytkownik podaje firmie Polish Six Sigma Academy dane osobowe innej osoby zakłada się, że ma na to pozwolenie tej osoby.

Jeśli Użytkownik za pośrednictwem serwisu wyrazi chęć zakupu usługi lub poprosi o kontakt, firma Polish Six Sigma Academy wykorzysta podane przez niego dane osobowe w celu realizacji takiego zlecenia. W związku z realizacją części zleceń, niektóre dane mogą być udostępnione osobom trzecim, które muszą się zaangażować w realizację zlecenia, na przykład partnerom czy instytucjom finansowym.

Informacje podane firmie Polish Six Sigma Academy za pośrednictwem niektórych elementów serwisu internetowego mogą również zostać wykorzystane do celów marketingowych.

Firma Polish Six Sigma Academy zbiera czasami anonimowe informacje dotyczące aktywności Użytkowników na swoich stronach. Adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji (pozwala to na przykład określić region z którego następuje połączenie). Wszystkie opisane czynności dążą do zapewniania lepszej obsługi Klientów.

Korzystanie z niniejszego serwisu internetowego oznacza, że Użytkownik przeczytał i zrozumiał wspominane na tej stronie warunki oraz że je akceptuje.

Firma Polish Six Sigma Academy dokłada wszelkich starań, aby informacje podane w niniejszym serwisie internetowym były aktualne i prawdziwe, nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości w pojawiających się treściach, a Użytkownik korzysta z takich informacji na własne ryzyko. Będziemy wdzięczni za wszelkiego rodzaju uwagi i komentarze. Jesteśmy ciągle do Państwa dyspozycji.

 


Powrót

 
 

Start | O nas | Nasza oferta | Kontakt | Materia?y | Wiadomo?ci
Mapa strony | Polityka zachowania prywatno?ci